O nas

Wierzymy, że najlepsze koncepcje powstają gdzieś na styku swobodnej kreatywności i realnych rozwiązań. Najlepsze w tym sensie, że są one zarówno rozsądne technicznie, nietuzinkowe, jak i bardzo funkcjonalne. Tak właśnie podchodzimy do naszej pracy: tworzymy architekturę ponadprzeciętną nie tylko od strony designu, ale też użyteczności.

To dzięki temu cieszy ona wszystkie zmysły naszych odbiorców, z jednej strony podnosząc efektywność czasu spędzonego na pracy, a z drugiej przynosząc mnóstwo przyjemnych chwil związanych z odpoczynkiem spędzanym w przyjaznych strefach relaksu biur, domów oraz obiektów publicznych i komercyjnych.

Mateusz Kunkiewicz

Architekt. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Praktykę zawodową zdobywał w renomowanym biurze projektowym Stelmach i Partnerzy. Od roku 2012 prowadzi autorską pracownię projektową pod szyldem Kunkiewicz Architekci.

Współzałożyciel i prezes zarządu Fundacji Rozwoju Designu LuCreate. Pomysłodawca i organizator cyklicznej konferencji kreatywnej Lubelski Wzór – wydarzenia promującego współpracę przedsiębiorców z twórcami sektora kreatywnego.

Współtwórca Pracowni Otwartej LuCreate, przestrzeni coworkingowej i miejsca wydarzeń kulturalnych dla projektantów sektora kreatywnego i sztuki. W latach 2014 – 2018 wiceprezes zarządu lubelskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Doświadczenie

Ponad 10 lat pracy w obszarze projektowania wnętrz i architektury

Zespół

to pozytywni profesjonaliści, którzy w najdrobniejszym szczególe dopracują Twój projekt

Zaufanie

naszych Klientów jest naszą największą motywacją

Nasz zespół

Architekci

Mateusz Kunkiewicz

Artur Tomaszek

Mariia Kupustianska

Architekci Wnętrz

Magdalena Baryła

Angelika Palak

Martyna Dragan

Julita Sękowska

Współpraca

Michał Ćwiek / Mocno Studio / branding

Karol Knap / KNAP studio / architektura

Katarzyna Kuzior / KNAP Studio / architektura

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem i przeprowadzimy Cię przez kreatywny proces projektowania.