Targi Warsaw Home & Contract


W tym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w Targach Warsaw Home & Contract – największego wydarzenia biznesowego dla branży wnętrzarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

To przede wszystkim platforma biznesowa do zawierania międzynarodowych kontraktów, ale także miejsce dla pasjonatów dobrego designu.

Targi przyciągają zarówno profesjonalistów i przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych poszukujących inspiracji oraz konkretnych rozwiązań do swoich prywatnych realizacji.

Przygotowania do targów okazały się dla nas niemałym wyzwaniem, ale efekt końcowy definitywnie był wart niezliczonych burz mózgów, prototypów i prób. Zajrzymy zatem za ich kulisy!

Dlaczego warto wziąć udział w targach branżowych?

  • jest to okazja do ciekawych spotkań i zawarcia nowych, biznesowych znajomości 
  • zmiana perspektywy pozwala zrozumieć potrzeby Wystawców oraz kreować wizerunek eksperta
  • targi to papierek lakmusowy aktualnych światowych trendów; będąc na bieżąco budujemy autorytet w oczach klienta i poszerzmy wachlarz proponowanych rozwiązań
  • organizacja tego typu wydarzenia kształtuje team spirit, a co najważniejsze daje radość ze wspólnych osiągnięć

Projekt stoiska opracowaliśmy od A do Z, a nasi zaprzyjaźnieni wykonawcy z mistrzowską precyzją wcielili go w życie.

Podstawowym elementem stoiska był aluminiowy stelaż idealnie wpisany w zaplanowany obszar. Wyznaczał podział funkcjonalny na poszczególne strefy: wyeksponowaną część z karuzelą oraz ladą, przy której odbywała się większość rozmów z kontrahentami, kameralną wnękę z dwiema sofami, mini-gabinet z wysokim stołem oraz zaplecze.

Nawiązując do naszej nowej usługi #smartfitout, w konstrukcji stoiska postanowiliśmy wykorzystać kartony do przeprowadzki. Nasza koncepcja fitout’u obejmuje bowiem proces wykończenia od projektu wnętrz, poprzez zakupy i nadzór aż po dostarczenie mebli oraz dodatków i zaaranżowanie ich we wnętrzu. Stąd zrodził się pomysł zaprojektowania kartonów, które będą pełnić funkcję praktyczną i przy okazji atrakcyjną wizualnie.

Za spersonalizowaną grafiką przygotowaną specjalnie z okazji targów stoi zaprzyjaźnione Mocno Studio – Kreatywne .

Surowy charakter pudełek zestawiliśmy z energetycznymi kolorami mebli oraz podłogi. Wszystkie elementy wyposażenia zapewniły partnerskie marki, z którymi z powodzeniem współpracujemy od wielu lat. Wisienką na torcie była wykonana na specjalnie na nasze zamówienie karuzela – element, dzięki któremu wszyscy odwiedzający mogli dosłownie doświadczyć przewodniego hasła tegorocznego stoiska 🙂

Wykonamy projekt Twojego stoiska targowego

Planujesz udział w targach branżowych i poszukujesz projektanta, który zaaranżuje dla Ciebie zarazem funkcjonalne i przyciągające oko Klienta stoisko? Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu wnętrz oraz współpracy z profesjonalistami z innych branży kreatywnych zyskasz spójną, reprezentacyjną przestrzeń służącą efektywnym rozmowom oraz nawiązywaniu biznesowych kontaktów.

Skontaktuj się z nami.

Poznaj nas!

Ważnym elementem naszego stoiska była również, przyciągająca zainteresowanie uczestników, projekcja na jednej ze ścianek. Jeśli jeszcze nie widzieliście naszego filmu promocyjnego – obejrzyjcie już teraz 😉

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem i przeprowadzimy Cię przez kreatywny proces projektowania.