Klubokawiarnia OSTRO


O projekcie

Tuż przed trudnym czasem dla lokali gastronomicznych udało nam się zaprojektować i zrealizować wyjątkowe miejsce w Lublinie. Klubokawiarnia Ostro to znane i rozpoznawalne miejsce mieszczące się na lubelskim deptaku. Mieliśmy przyjemność tworzyć jego nową odsłonę, przestrzeń w parterze narożnej kamienicy. Hasłem przewodnim były „kontrasty”:  nowocześnie i klasycznie. elegancko i surowo, klubo i kawiarnia.

Lokalizacja:
Lublin

Powierzchnia:

300 m²

Data:
2020

Wyjątkowe  w tym projekcie było to, że pomysły do koncepcji dorzucali bywalcy i przyjaciele lokalu. W ten sposób pojawiły się na  przykład chłodziarko-DJka oraz kryształowe żyrandole. Charakterystyczna konstrukcja z prętów zbrojeniowych doskonale podkreśla surowy charakter muru.

Przestrzeń w budynku z końca lat 60. wyróżniała się kamienną posadzką, która była naszym ulubionym elementem tego miejsca. Posadzka została wypolerowana i zaimpregnowana, co uwydatniło jej naturalne barwy. Ciemny sufit dodał przestrzeni przytulności i kawiarnianego klimatu.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem i przeprowadzimy Cię przez kreatywny proces projektowania.