Wnętrza

Bez względu na to, czy projektujemy wnętrze domu, czy mieszkania, priorytetami są dla nas efekt i efektywność, dlatego pracujemy systematycznie, kontrolując budżet, ale też rozsądnie eksperymentując.

  • tworzymy dobrze skomponowaną przestrzeń
  • dbamy o dokładnie przemyślane układy funkcjonalne
  • dobieramy meble i akcenty podkreślające charakter wnętrza
  • stawiamy na naturalne, ekologiczne materiały
  • pilnujemy spójności wnętrza i architektury

Nasza oferta:

Mieszkania i apartamenty

Własny, wymarzony kąt to przede wszystkim wnętrze, w którym spędzimy znaczną część życia. Zaprojektowane dla was przestrzenie będą nie tylko atrakcyjne na papierze, ale staną się oazami, do których każdy domownik z przyjemnością będzie uciekał od zgiełku miasta.

Wnętrza domów

Projektujemy wnętrza spójne z architekturą. Priorytetem jest dla nas dobrze skomponowana przestrzeń – wynik pracy z  proporcjami, skalą i światłem. Mamy na uwadze aspekt ekologiczny produktów stosowanych w projektach.  Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania pozwalające nam kontrolować budżet, ale w każdym projekcie pozwalamy sobie na rozsądne eksperymenty z nowymi pomysłami.

Projektowanie i fitout biur

Przyjazne biuro to zawsze dobra inwestycja. Dzięki niej rosną produktywność i satysfakcja pracowników ze spędzanego w biurze czasu, ale też – co nie mniej ważne – jest to inwestycja w szacunek klientów oraz w… potrzebę zdrowej rywalizacji u konkurencji. Dobierając meble do biur, dbamy zarówno o ich design i funkcjonalność, jak również o to, aby całe wnętrze można było elastycznie przearanżować wraz z rozwojem firmy.

Restauracje i lokale

Wyjście do restauracji, klubu czy kawiarni musi być doznaniem – inaczej wszyscy byśmy jedli i pili w domach, przy własnych stołach. Sprawimy, że charakter waszego lokalu będzie cenną motywacją do tego, aby go odwiedzić, pokazać znajomym czy po prostu w nim bywać. Zadbamy też o to, aby nasz projekt był kompletnym konceptem, zaczynając od pomysłu na jego charakter, kuchnię i wystrój, a kończąc na nazwie i identyfikacji wizualnej.

Przestrzenie audytoryjne

Co ma pozytywny wpływ na skupienie i jakość nauki? Modernizując aule wykładowe i audytoria bierzemy pod uwagę ergonomię i najnowsze metody nauczania.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak skutecznie podnieść ich standard oraz poprawić akustykę wykorzystując sprawdzone, naturalne materiały.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem i przeprowadzimy Cię przez kreatywny proces projektowania.