Wnętrza dla firmy Medisept


Jak dach firmy Medisept stał się najważniejszym miejscem w biurze:

Firma Medisept zleciła nam projekt wnętrz w ich nowo powstałym biurowcu. Początkowo prace koncentrowały się na standardowych zadaniach – gabinecie prezesa, salach konferencyjnych i strefie socjalnej. Wszystko zmieniło się, gdy prezes zaprosił nas na dach budynku, gdzie odkryliśmy przestronną oranżerię.

 

Lokalizacja:

Lublin

Powierzchnia:

100m²
 

Team projektowy:

Mateusz Kunkiewicz, Angelika Palak, Martyna Dragan

Trzy strefy

Bez szczegółowych wytycznych postanowiliśmy stworzyć tam coś wyjątkowego. Zaprojektowaliśmy trzy strefy, które nie tylko funkcjonalnie wykorzystują przestrzeń, ale też inspirują i integrują zespół.

Zakątek kanapowy

został zaprojektowany jako miejsce odpoczynku, ale i kreatywności. Wyposażyliśmy go w wygodne kanapy i stoliki. To idealne miejsce na nieformalne spotkania zespołu, gdzie pracownicy mogą swobodnie wymieniać się pomysłami i prowadzić burze mózgów.
Dzięki ciepłemu oświetleniu i obecności roślin, przestrzeń ta tworzy przytulną atmosferę, sprzyjającą kreatywności i odprężeniu.

Strefa do pracy

Strefa do pracy została zaprojektowana z myślą o organizowaniu mniej lub bardziej formalnych spotkań i prezentacji. Wyposażyliśmy ją w duży stół konferencyjny oraz nowoczesny ekran, który umożliwia przeprowadzanie wideokonferencji i warsztatów. 

Dzięki tej przestrzeni, pracownicy mają idealne warunki do współpracy, planowania i realizacji projektów. Mogą w pełni wykorzystać swoje umiejętności, co przekłada się na zwiększoną efektywność i innowacyjność firmy.

Kącik dla miłośników kawy

to przestrzeń, która szybko stała się ulubionym miejscem pracowników Medisept. Wygodne miejsca do siedzenia, gdzie pracownicy mogą delektować się świeżo parzoną kawą to idealne miejsce na krótką przerwę, luźne rozmowy i budowanie relacji między członkami zespołu. 

Efekt?

Medisept zyskał niezwykle reprezentacyjną przestrzeń, która służy nie tylko do codziennej pracy, ale również do integracji zespołu, szkoleń, a nawet sesji fotograficznych.

 

Chcesz zobaczyć, jak ta przestrzeń jest wykorzystywana w praktyce? Odwiedź LinkedIn firmy Medisept.

 A  jeśli sam chcesz stworzyć podobne miejsce w swojej organizacji – zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem i przeprowadzimy Cię przez kreatywny proces projektowania.