Projektowanie biur

Dopilnujemy wszystkiego. Zadbamy o każdy element i detal projektu, kontrolując jego realizację na poziomie nadzoru budowlanego. Pomożemy wybrać podwykonawców, produkty i materiały oraz wycenimy i zweryfikujemy koszty, które zostaną nam przedstawione. A do tego wiemy, gdzie i kiedy negocjować, dzięki czemu obniżymy końcowe koszty budowy, gwarantując przy tym całkowitą kontrolę nad nią i zgodność ze sztuką budowlaną.

  • mamy 10 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów budowlanych,
  • zapewniamy nadzór nad zgodnością prac z projektem oraz wymogami prawa budowlanego
  • dzięki wieloletniej współpracy z wykonawcami i dostawcami – skuteczne negocjujemy ceny zakupu materiałów i produktów
  • dajemy możliwość zakupu produktów bezpośrednio u producenta
  • prowadzimy nadzór projektów jako manager koordynujący inwestycję (gdy klient robi zakupy sam) albo w formie kompleksowej realizacji w z góry założonym budżecie

Etapy procesu projektowego:

Projekt układu funkcjonalnego

Projekt układu funkcjonalnego (space plan) jest podstawowym rysunkiem projektu aranżacji wnętrz. Pokazuje rozmieszczenie ścian działowych, mebli oraz wyposażenia projektowanej przestrzeni, a na jego podstawie jesteśmy w stanie wstępnie oszacować koszty planowanej inwestycji. 

Szacowanie wstępne inwestycji

Na podstawie układu funkcjonalnego i wytycznych inwestorskich, przygotowujemy tabelaryczne zestawienie kosztów planowanej inwestycji. Dzięki temu możemy skorygować budżet lub założenia inwestorskie przed przystąpieniem do projektu aranżacji wnętrz.

Wycena i optymalizacja realizacji projektu

Na podstawie kompletnego projektu aranżacji wnętrz wykonujemy tabele przedmiarowe zawierające nazwy, ilości oraz ceny zaprojektowanych materiałów i produktów. Znając całkowite koszty materiałów, możemy zaproponować rozwiązania zamienne dostosowane do budżetu i wymaganej dostępności.

Koordynacja zamówień

Polega na wsparciu inwestora przez przypisanego do projektu managera realizacji w zakresie wysyłania zapytań ofertowych,  analizy ofert oraz kontroli dostaw zaprojektowanych materiałów i produktów.

Wyposażenie “pod klucz”

Jest to kompleksowa usługa polegająca na zamówieniu przez nasze biuro zaprojektowanych materiałów i produktów, bezpośrednio u producentów lub rekomendowanych dostawców. Pozwala to na uzyskanie dla inwestycji wysokich rabatów oraz stałą kontrolę nad wydatkami. Usługa ta dotyczy zarówno powierzchni biurowych jak i wnętrz domów i mieszkań.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem i przeprowadzimy Cię przez kreatywny proces projektowania.