Szwedzki Stół dla IKEA i Skende Shopping


O projekcie

We współpracy z Michałem Ćwiekiem, właścicielem Studia Kreatywnego – Michał Ćwiek zaprojektowaliśmy Szwedzki Stół, przestrzeń mającą spełniać funkcję niezwykle oryginalnego meeting place’u w galerii handlowej Skende Shopping.

Lokalizacja:
Lublin

Powierzchnia:

120 m²

Data:
2020

 U podstaw idei stoją takie słowa kluczowe jak spotkanie, rodzina, przyjaźń, kreatywność, interakcja, ekologia, rozmowa czy bliskość natury. Chcąc połączyć te wartości szukaliśmy idealnej aktywności, która mogłaby zapewnić im podatny grunt. Kuchnia od zawsze kojarzy się z idealnym miejscem na niezobowiązujące spotkanie, rozmowę, dotarcie do serca drugiej osoby, czy na rodzinną współpracę przy wspólnie tworzonym posiłku.

Uznaliśmy jednak, że sama kuchnia to zbyt mało, żeby kogokolwiek zaskoczyć, zaciekawić i stworzyć unikalną przestrzeń, jakiej nie ma nigdzie indziej. Wpadliśmy na pomysł wprowadzenia do kuchennej przestrzeni warsztatowej czegoś zupełnie niecodziennego, czegoś czego nikt w przestrzeni galerii handlowej się nie spodziewa – szklarni. Motyw kuchni i szklarni połączony w jeden organizm dał nam koncepcję przestrzeni realizującej wszystkie ideowe założenia na jakich od początku nam zależało. Projekt powstał we współpracy z Galerią Skende Shopping oraz IKEA.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

We are ready to share with you our design vision and lead you into the exciting world of creativity.