Wnętrza domu w Warszawie


O projekcie

Wcześniej pisaliśmy o modernizacji domu kostki, teraz wejdźmy do środka, gdzie również mieliśmy możliwość wprowadzenia znaczących zmian. Wnętrze zostało utrzymane w tej samej kolorystyce jak zewnętrze domu, dzięki czemu uzyskaliśmy spójność całości projektu. Dominuje w nim biel i szarość. Beton wykorzystany w postaci posadzki oraz okładziny ściennej, blaty i wyspa kamienna, antracytowe dodatki, to materiały i elementy, które nadają mocnego charakteru wnętrzu.

Lokalizacja:
Warszawa

Powierzchnia:

Data:
2019

Dominuje tu biel i szarość. Beton wykorzystany w postaci posadzki oraz okładziny ściennej, blaty i wyspa kamienna, antracytowe dodatki, to materiały i elementy, które nadają mocnego charakteru wnętrzu. Surowy klimat przełamany został ciepłym drewnem.

Reprezentacyjny salon, który mieści przestronny narożnik dla całej rodziny, ogrzewa trójstronny kominek, którego bryła zgrabnie komponuje się w przestrzeni pomieszczenia. Dzięki dużej ilości naturalnego światła wpływającego do wnętrza, oświetlenie jest delikatnym dodatkiem, natomiast ważną rolę odgrywa tutaj oświetlenie ledowe, które nadaje ciepły i intymny charakter

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

We are ready to share with you our design vision and lead you into the exciting world of creativity.