Dom Ceglany


O projekcie

Swoją formą nawiązuje do autentycznej zabudowy gospodarczej starego siedliska, co przy zastosowaniu współczesnych rozwiązań technologicznych oraz naturalnych materiałów tworzy niebanalną architekturę.

Powierzchnia:

70 / 120 / 140 / 200 m²

Model KA04/70 to idealny dom na niewielką działkę, który sprosta wymaganiom wielbicieli nowoczesnej stodoły.  Dzięki swojej ponadczasowej formie i zastosowaniu tradycyjnych materiałów wykończeniowych, pozostanie długo aktualny oraz niezależny od panujących trendów.

Dom ceglany KA02/120 owoczesna stodoła o powierzchni 120m² spełni oczekiwania osób poszukujących funkcjonalnych rozwiązań. Niepozorny metraż kryje w sobie układ optymalny dla małej rodziny.

To nowoczesna stodoła o powierzchni 140 m2 przeznaczona dla osób ceniących sobie mariaż funkcjonalności z tradycją.

Budynek zaprojektowany jest na planie długiego prostokąta z wykuszem od strony ogrodu, całość wieńczy prosty, dwuspadowy dach, kryty antracytową dachówką ceramiczną. Na elewacji zastosowano cegłę, deski elewacyjne z modrzewia syberyjskiego oraz spiek kwarcowy. Uzupełnienie prostego kształtu stanowią wnęka wejściowa oraz zadaszenie tarasu w postaci ramy.

Dom ceglany KA03/200 to nowoczesna stodoła na planie długiego prostokąta z wykuszem od strony ogrodu oraz garażem z bryle o łącznej powierzchni 200 m2. Rozwiązanie w sam raz dla dużej rodziny ceniącej klimat podmiejskiej zabudowy.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

We are ready to share with you our design vision and lead you into the exciting world of creativity.